e-ihracat.

e-İhracat danışmanlığı?

Ürünlerini yurtdışına satmak istiyorsun ama nasıl yapacağını bilmiyor musun? Markanı dünya pazarına açmak istiyorsun ama bir çok yalan yanlış bilgi ile kafan mı karıştı? Biz gerçeği söyleyelim, e-ihracat zor ve uzun bir süreç. Ciddi anlamda da maliyeti var. Biz sadece bu konuda bildiklerimizi size anlatıyor, yurtdışı satış ve markalaşma yolunda gerek duyduğunuz pazarlama ihtiyaçlarınız ile teknik ihtiyaçlarınızı karşılıyor, sizin yanınızda yürüyoruz.

E-İhracat nasıl yapılır?

Etsy

Etsy kurulumunuzu tamamlayıp ürünlerin satışa hazır hale getirilmesi

₺15.000

Etsy Hesap Kurulumu

Mağaza Düzenleme

Kategori Oluşturma

Ürün Listeleme (50 adet)

Etsy Seo Çalışması (Basit)

Etsy Panel Eğitimi (4 Saat)

Telefonla Destek (1 ay)

Etsy + Shopify

Etsy ve Shopify kurulumunuzu tamamlayıp ürünlerin satışa hazır hale getirilmesi

₺40.000

Etsy Hesap Kurulumu Dahil

Shopify Mağaza Kurulumu

Anasayfa Düzenleme

Kategorilerin Oluşturulması

Ürün Listeleme (100 adet)

Seo Çalışması (Basit)

Shopify Panel Eğitimi (4 Saat)

Telefonla Destek (2 ay)

Shopify üzerinden ürünlerini dünyaya sat!

Shopify, kullanımı kolay arayüzü, Amazon entegrasyonu gibi özellikleri ile öne çıkan bir e-ticaret yazılımı. Shopify kurulumunuzu ve tasarımınızı birlikte şekillendiriyor, satışlarınızı arttırmak için reklam yönetimi ve Amazon entegrasyonu hizmetlerini veriyoruz.

etsy üzerinden dünyaya satış mı yapacaksın?

Etsy daha çok bizim tabirimiz ile “el emeği, göz nuru” ürünlerin satışının yapıldığı bir yer. Daha çok içinde bir tasarım ve fikir olan, el yapımı sanat ürünleri ve takıların satıldığı bir platform. Etsy mağazanızı açabilir, ürünlerinizi satışa uygun şekilde düzenleyip size teslim edebiliriz.

etsy kurulumu ve seo

Peki e-İhracatta sizin için neler yapıyoruz?

Öncelikle e-ihracat için ihtiyacınız olan yol haritasını çıkarıyoruz. Ürünlerinizin fotoğraf veya barkodları hazır değilse öncelikli bu konularda yardımcı oluyoruz. E-İhracat için gerekli temel düzeydeki resmi ihtiyaçlarınızı anlatıyor ve bunların planlamasını yapıyoruz. Sonrasında ürünlerinizi Shopify üzerinden satacaksak e-ticaret sitenizi kuruyor, tasarımını yapıyor ve reklam çalışmalarına başlıyoruz. Eğer Amazon ve Etsy hesaplarınız var ise ürünlerinizi bu platformlara entegre ediyoruz. 

e-İhracat

Çalışma Süreci

İhtiyaç Analizi

E-İhracat için gereksinimlerinizi kontrol ediyor, eğer başlangıç için eksikleriniz varsa bunları belirliyor ve sizleri yönlendiriyoruz. (Barkod ve ürün fotoğrafı gibi..)

E-İhracat Sitesi Kurulumu

E-Ticaret sitenizi Shopify altyapısı ile hazırlıyor, tasarımını ve gerekli ayarlamalarını yapıp yayına alıyoruz. Eğer ürün veri girişi için personeliniz yoksa bu konuda da yardımcı olabiliriz.

Entegrasyon

Shopify sitenizin Amazon ve Etsy ile entegrasyonunu sağlayıp, ürünlerinizin bu platformlarda da yayına alınmasını sağlıyoruz. Eğer Amazon ve Etsy hesabınız yok ise bu konularda da yardımcı olabiliriz.

Reklam ve Sosyal Medya

Yurtdışında satış yapmanız için en önemli adımlar tabi ki Google ve Sosyal Medya reklamları.. Uzun vadede ise iyi düzenlenmiş, etkileşimli bir sosyal medya hesabınızla satışlarınız daha da artabilir. Bizim bu adımdaki amacımız da tam olarak bu. Hem reklamlar hem de sosyal medyada üreteceğimiz içeriklerle sitenizin satışlarını arttırmak.

Destek ve Danışmanlık

Tüm süreçleri tamamladık, siteniz yayında ve reklamlarınız çalışıyor. Bu noktadan sonra uzun vade de satışlarınızı nasıl artıracağımız yolunda danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca Shopify ya da wordpress gibi bir altyapıya sahip siteniz için teknik ve tasarım güncelleme desteği sağlıyoruz.